Filtry John Deere

Filtry do maszyn rolniczych JD zapewniają płynną pracę i bezawaryjność wszystkich podzespołów. Dlaczego ich wymiana jest tak ważna? Ponieważ pozwala wydłużyć żywotność maszyn oraz zapewnić pełne bezpieczeństwo pracy. Oryginalny filtr, dobrany zgodnie z zaleceniami producenta, pomaga wychwycić zanieczyszczenia i uniknąć poważnych awarii ciągników i maszyn rolniczych. W naszym katalogu znajdziesz wszystkie rodzaje filtrów dedykowanym ciągnikom i maszynom rolniczym - filtry kabinowe, oleju, paliwa, powietrza oraz filtry hydrauliczne.

Szukaj
X

Numer katalogowy

Cena

15,00 zł - 5 235,00 zł

Dostępny

Model maszyny

Sortuj po:

Najwyższej jakości filtry do maszyn rolniczych John Deere - filtry oleju oraz filtry kabinowe

Filtry John Deere kabinowe oferują pewną i bezawaryjną pracę maszyn pracujących w warunkach dużego zapylenia. Jego regularne czyszczenie i konserwacja pozwala na użytkowanie filtra przez długi czas, jednak co do zasady filtry kabinowe należy wymieniać do 1000 godzin pracy, lub raz w roku. Filtr ten ogranicza ilość pyłu, który przedostaje się bezpośrednio do kabiny kierowcy, przez co ma duży wpływ na bezpieczeństwo i komfort pracy. Odpowiednia jakość powietrza w kabinie przekłada się na wydajność prac polowych, ale także na zdrowie osób pracujących w zapylonym środowisku.

Filtr oleju zatrzymuje znaczną część zanieczyszczeń, dlatego jego regularna konserwacja jest niezbędna do zapewnienia sprawnej pracy wszystkich maszyn rolniczych. Stanowi on najważniejszą barierę między olejem, silnikiem a niebezpiecznymi zabrudzeniami, pojawiającymi się wraz z eksploatacją oleju. Stosując oryginalne, profesjonalne filtry John Deere zapewniasz sobie dłuższą i bezawaryjną pracę ciągnika, a także największą wygodę pracy z maszynami rolniczymi.

John Deere filtry powietrza, paliwa i filtry hydrauliczne

Jaką rolę spełniają filtry powietrza? Ciągniki oraz wszystkie maszyny rolnicze każdego dnia narażone są na kontakt z pyłem, piaskiem i kurzem. Dobrej jakości filtr powietrza uniemożliwia przepuszczanie zanieczyszczeń do podzespołów maszyny. Jego regularne wymienianie pozwala uniknąć awarii wirnika, kolektora oraz silnika. Zanieczyszczony filtr powietrza obniża moc pracy silnika i powoduje wyższe spalanie. Odpowiednia konserwacja i zastosowanie oryginalnego filtry John Deere pozwoli uniknąć usterek układu odlotowego.

Filtr hydrauliczny pozwala utrzymać czystość układów mechanicznych, takich jak układ wspomagania, skrzynia biegów oraz układ hydrauliki siłowej. Jego głównym zadaniem jest oczyszczanie oleju hydraulicznego, zatrzymywanie nieczystości powstających podczas użytkowania maszyn rolniczych, takich jak stałe cząstki mineralne. Gdy na filtrze hydraulicznym gromadzą się zabrudzenia, stopniowo ograniczają one przepływ i skutkują zmniejszeniem wydajności hydrauliki. Mogą także doprowadzić do nagłych zmian ciśnienia oleju oraz niepokojących odgłosów z układu hydraulicznego. Wymiana oleju, filtrów i czyszczenie zaworu pozwala zminimalizować ryzyko usterki. Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie jakościowych filtrów JD, wyróżniających się wytrzymałą konstrukcją i niezawodnością.

Filtr paliwa jest bardzo ważnym elementem, którego główne zadanie stanowi ochrona silnika. Usuwa ona zanieczyszczenia znajdujące się w paliwie, a tym samym zabezpiecza silnik przed awarią. JD filtry paliwa sprawia, że procesy zachodzące w oleju napędowym, takie jak korozja lub gromadzenie się nieczystości nie zagrażają płynnej pracy silnika. Filtry paliwa powinny być wymieniane cyklicznie, podczas przeglądu olejowego. Szeroki asortyment wysokiej jakości filtrów oleju, paliwa, powietrza, kabiny oraz hydrauliki pozwoli Ci w prosty sposób znaleźć odpowiedni produkt i szybko przeprowadzić niezbędne prace konserwacyjne. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i zapewnij sobie najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy.
jd24.pl Reviews with ekomi-pl.com
Loading...