Folia John Deere

Folia do owijania bel John Deere to najwyższej jakości produkt, cechujący się doskonałą jakością wykonania, wydajnością i trwałością. Folia rolnicza umożliwia odpowiednie zabezpieczenie plonów na czas transportu i składowania. Jest także niezbędna w procesie fermentacji pełnowartościowej paszy dla zwierząt. Folia John Deere ściśle przylega do bel, chroniąc je przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz kontaktem z wodą.

Szukaj
X

Kategorie

Podkategorie

Brak filtrów dla tej grupy

Cena

435,00 zł - 600,00 zł

Dostępny

Model maszyny

Brak filtrów dla tej grupy

Sortuj po:

Rolnicza folia John Deere do owijania plonów

Trwała folia rolnicza John Deere pozwala bezpiecznie przechowywać plony w każdych warunkach. Bele mogą być składowane na zewnątrz, bez obaw o straty spowodowane nadmiernym wysuszeniem lub zawilgoceniem. Folia zapewnia doskonałą odporność na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, deszcz lub zmienna temperatura. Wyróżnia się odpowiednią elastycznością oraz trwałością, dzięki czemu nie jest podatna na pęknięcia i rozerwanie.

Zastosowanie unikalnej technologii XtraFlim oferuje doskonałe przyleganie folii John Deere do beli. Jakościowa folia rolnicza gwarantuje w pełni hermetyczne uszczelnienie materiału roślinnego, nawet w najtrudniejszych warunkach. Bezkompromisową wytrzymałość i szczelność zapewnia wielowarstwowa formuła folii, wykonana z pierwotnych polimerów. Wytrzymałe tworzywo jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, uniemożliwiając rozdarcie materiału podczas transportu, lub na skutek działalności dzikich zwierząt, takich jak szukające pokarmu ptaki.

John Deere folia do sianokiszonki

Folie rolnicze stworzone przez markę John Deere zapewniają łatwość i wygodę użytkowania. Duża wydajność pozwala znacząco zminimalizować koszty owijania bel. Korzystając z oryginalnej folii John Deere XtraFlim w rozmiarze 750 mm na 1650 mm możesz uzyskać nawet o 10% więcej bel, w porównaniu ze standardową folią w rozmiarze 750 mm x 1500 mm, oferowaną przez innych producentów. Pięć mocnych warstw o grubości dwudziestu pięciu mikronów zapewnia najwyższą trwałość i odpowiednią elastyczność tworzywa sztucznego.

Jakościowa folia rolnicza wykorzystywana jest w procesie tworzenia jakościowej paszy dla zwierząt. Umożliwia odpowiednie przeprowadzenie fermentacji plonów, w celu uzyskania pełnowartościowej sianokiszonki. Folia John Deere oferuje doskonałe, stabilne warunki do fermentowania przechowywanej w niej paszy, zabezpieczając ją przed szkodliwym działaniem promieniowania UV oraz wysoką temperaturą. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz pewność, że pasza, którą podajesz zwierzętom, jest w pełni bezpieczna i bogata w wartości odżywcze.

Folia rolnicza John Deere to niezbędny element wyposażenia każdego gospodarstwa. Pozwala na zachowanie idealnych właściwości przechowywanych w nich surowców, chroniąc plony przed gniciem lub wysychaniem. Odpowiednia trwałość folii to gwarancja doskonałych warunków składowania, zapewnionych na bardzo długi czas. Stworzona przez profesjonalistów folia rolnicza z serii XtraFlim umożliwia wystąpienie beztlenowych procesów fermentacyjnych, niezbędnych do stworzenia sianokiszonki.

Wytrzymała folia rolnicza John Deere

Oryginalne folie rolnicze John Deere tworzone są przez zespół wyspecjalizowanych ekspertów, w celu zapewnienie najwyższej jakości produktu. Folie do owijania materiału roślinnego testowane ją na prasach John Deere, dzięki czemu spełniają rygorystyczne wymogi wytrzymałości i bezpieczeństwa. Wytrzymały materiał znacznie ułatwia i przyśpiesza przepływ prac, umożliwiając Ci zoptymalizowanie procesów logistycznych zarządzania gospodarstwem.

Doskonały stosunek jakości do ceny sprawia, że folie do owijania plonów John Deere doceniają użytkownicy na całym świecie. Doskonała wydajność, wytrzymałość i funkcjonalność folii, to gwarancja pewnych efektów i niezawodności. Niska waga rolki oraz optymalna kleistość tworzywa umożliwia bezproblemowe owijanie beli, a odpowiednio zapakowane plony mogą być bezpiecznie przechowywane nawet przez okres 12 miesięcy. Postaw na najwyższą jakość, oferowaną przez sprawdzonych producentów i wybierz folię rolniczą John Deere.

Sprawdź również nasze inne produkty do pakowania:

- sznurek

- siatka
jd24.pl Reviews with ekomi-pl.com
Loading...