Siatka John Deere

Siatka do pakowania plonów John Deere to wydajne i uniwersalne rozwiązanie, doceniane przez rolników na całym świecie. Profesjonalna siatka do oplotu zapewnia bardzo szybkie ładowanie i wyjątkową trwałość, dzięki czemu wspaniale zabezpiecza bele, oferując długotrwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, podczas transportu lub w trakcie przechowywania. Siatka rolnicza John Deere wyróżnia się wytrzymałością, dużą wydajnością w porównaniu do produktów oferowanych przez innych producentów, oraz bardzo atrakcyjną ceną.

Szukaj
X

Kategorie

Podkategorie

Brak filtrów dla tej grupy

Cena

540,00 zł - 1 500,00 zł

Dostępny

Model maszyny

Brak filtrów dla tej grupy

Sortuj po:

Siatka rolnicza John Deere do pakowania plonów

Siatka John Deere pokrywa nie tylko całą długość beli, ale także krawędzie, zapewniając całkowite zabezpieczenie plonów w każdych warunkach pogodowych. Zastosowanie unikalnej technologii Edge to Edge sprawia, że produkt odpowiednio owija krawędzie, wyrównując je i zabezpieczając przed gromadzeniem się deszczówki oraz wilgoci. Elastyczne włókna siatki ściśle przylegają do bel i niwelują nierówności, a przy tym nie zwiększają ciężaru rolki.

Siatki dedykowane są do pracy z prasami nawijającymi John Deere. Oferują doskonałe zabezpieczenie bel oraz największą wydajność, co przekłada się na zmniejszenie kosztów pracy. Siatka John Deere pozwala owinąć nawet dwukrotnie więcej bel, niż standardowe siatki rolnicze. Elastyczna struktura siatki umożliwia mocne nawinięcie i odpowiednie ukształtowanie beli, co wpływa na komfort ich transportu i składowania. Siatka owijająca przeznaczona do prasowania materiału roślinnego skraca czas i zwiększa wydajność prac rolnych.

Wytrzymała siatka pozwala osiągnąć lepsze efekty także w przypadku wymagających plonów. Zwiększenie wydajności siatki sprawia, że mniej czasu poświęcisz na pracochłonną wymianę rolek w prasie. Stosowanie siatki rolniczej John Deere jest bardzo opłacalne - umożliwia lepsze wykorzystanie materiału i zabezpieczenie bel przed uszkodzeniem oraz kontaktem z wodą. Ilość siatki oferowana w jednej rolce wystarczy na cały dzień pracy przy belowaniu.

Wydajna siatka rolnicza John Deere

Unikalny system oznaczeń Zebra, opracowany przez markę John Deere, znacząco usprawnia proces produkcji bel. Szerokie pasy umieszczone na rolce, wskazują odpowiedni kierunek rozwijania oraz umieszczania siatki w prasie. W końcowej części rolki zastosowano dobrze widoczny, czerwony pas. Informuje on o tym, że do końca rolki pozostała ilość siatki wystarczająca na owinięcie około pięciu bel. Niezastąpiony system Zebra pozwoli Ci z wyprzedzeniem zaplanować wymianę siatki rolniczej John Deere.

Siatka o wysokiej elastyczności oferuje lepsze zabezpieczenie materiału roślinnego, przeznaczonego na kiszonkę. Sprężyste, rozciągliwe włókna szczelnie przylegają do beli, niwelując ryzyko dostania się powietrza do jej wnętrza podczas owijania folią. Funkcjonalna siatka rolnicza John Deere pozwoli Ci zabezpieczyć się przed stratą materiału roślinnego. Wygodny system odwijania bel zapewnia wygodę użytkowania i pozwala chronić paszę podczas transportu lub składowania w dowolnych warunkach.

Siatka rolnicza John Deere z praktycznym systemem oznaczeń Zebra

Produkty do pakowania plonów tworzone przez markę John Deere cechują się starannością wykonania oraz wykorzystaniem najnowocześniejszych technik produkcji. Doskonałe parametry i funkcjonalna konstrukcja ograniczają straty materiału i pozwalają uzyskać paszę o doskonałych wartościach odżywczych. Odpowiednie odżywienie bydła nie tylko zwiększa mleczność krów, ale także przyśpiesza przyrost ich tkanki mięśniowej. Ochrona beli przed wilgocią zapewnia suchą i jakościową ściółkę o wysokiej wartości rynkowej.

Jakościowe siatki John Deere dostarczane są w plastikowych tubach z uchwytami, ułatwiających transport i montaż w prasie zwijającej. Odpowiednio zaprojektowane opakowanie znacząco zmniejsza ilość odpadów. Praktyczne wkładki zapewniają doskonałą współpracę z maszynami rolniczymi John Deere. Profesjonalne siatki rolnicze CoverEdge oraz ExtraNet+ to rozwiązanie zapewniające najwyższą wydajność pracy oraz najlepsze zabezpieczenie plonów.

Sprawdź również nasze inne produkty do pakowania:

- folia

- sznurek
jd24.pl Reviews with ekomi-pl.com
Loading...