Sznurek John Deere

Sznurek rolniczy John Deere to najwyższej klasy produkt, niezbędny w każdym gospodarstwie rolnym. Umożliwia sprawny zbiór siana i słomy za pomocą mechanicznych pras zwijających. Wykorzystanie trwałych materiałów sprawia, że sznurek do maszyn rolniczych John Deere jest wysoce odporny na pęknięcia i przetarcia. Mocny sznurek pozwala na odpowiednie owinięcie materiałów belowanych i zminimalizowanie strat w plonach.

Szukaj
X

Kategorie

Podkategorie

Brak filtrów dla tej grupy

Cena

60,00 zł - 135,00 zł

Dostępny

Model maszyny

Brak filtrów dla tej grupy

Sortuj po:

Wytrzymały sznurek do maszyn rolniczych John Deere

Aby zapewnić pełną wygodę użytkowania, sznurek do maszyn rolniczych stworzony przez markę John Deere wykorzystuje innowacyjny system EasyFeed, umieszczony wewnątrz szpuli. Zapewnia on wygodne podawanie i zapobiega plątaniu się sznurka podczas procesu belowania. Sznurek do maszyn rolniczych John Deere wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu może z powodzeniem zastąpić tradycyjne sznurki tekstylne. Materiał nie jest podatny na działanie wilgoci i nie poddaje się procesom gnilnym. Jest przy tym w pełni bezpieczny i nie zawiera substancji toksycznych.

Oryginalny sznurek rolniczy John Deere wyróżnia niezawodność i atrakcyjna cena. Zastosowanie wytrzymałego, odpornego na pęknięcia tworzywa pozwala w pełni wykorzystać możliwości sznurka, znacznie zwiększyć wydajność, a także skrócić czas pracy w terenie. W naszej ofercie znajdziesz trwały sznurek John Deere w najlepszej cenie, dedykowany dla urządzeń takich jak prasy, snopowiązałki, kombajny oraz belownice słomy, siana lub sianokiszonki.

Jaki sznurek do maszyn rolniczych wybrać?

Na rynku dostępna jest niezwykle szeroka gama różnego rodzaju sznurków rolniczych. Szukając pewnych rozwiązań, zaufaj ekspertom i sprawdzonym markom. Sznurek John Deere XtraTwine+ spełnia najwyższe normy jakości, zapewniając pełne bezpieczeństwo i komfort pracy. Trwały splot umożliwia ścisłe owijanie bel przy pomocy maszyn rolniczych, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, czynniki atmosferyczne oraz niekorzystne działanie promieniowania UV.

Trwały sznurek z przędzy polimerowej to podstawowy element wyposażenia każdego gospodarstwa rolnego. Jego uniwersalne właściwości znajdą zastosowanie także w branży ogrodniczej. Sznurek John Deere pozwala odpowiednio zwinąć i zabezpieczyć bale lub rośliny na czas transportu oraz składowania materiału. Dzięki odpowiedniej miękkości umożliwia sprawne wiązanie siana i słomy za pomocą maszyn rolniczych. Sznurek może zostać w całości poddany recyklingowi, pozwalając Ci na zoptymalizowane, a przy tym ekologiczne zarządzanie odpadami gospodarczymi.

Sznurki do maszyn rolniczych John Deere wyróżniają się uniwersalnością i funkcjonalnością. Doskonale współpracują z maszynami każdego typu, niezależnie od producenta. Znajdą zastosowanie także w codziennych pracach manualnych - świetnie sprawdzą się chociażby podczas szczelnego zawiązywania worków lub podwiązywania roślin. Sznurki z serii XtraTwine powstały z myślą o wielozadaniowości i działaniu w każdych warunkach atmosferycznych. Nie nasiąkają wodą, dzięki czemu nie pokryją się pleśnią lub grzybem, a przy tym są odporne na zmienne temperatury oraz promieniowanie ultrafioletowe.

Niezawodny sznurek John Deere w najniższej cenie

Niewielki koszt sznurka rolniczego czyni z niego niezwykle uniwersalne narzędzie, które znajdzie zastosowanie w wielu dziedzinach. Mocny materiał nie wchodzi w reakcje i nie traci swoich właściwości w kontakcie ze środkami chemicznymi, oraz nawozami sztucznymi. Szeroka oferta sznurków John Deere pozwoli Ci z łatwością znaleźć produkt odpowiadający Twoim potrzebom. W serii BigBale dostępne są sznurki o zróżnicowanej długości i ciężkości, które wygodnie dopasujesz do profilu swojej działalności.

Sznurek do maszyn rolniczych John Deere wyprodukowany zgodnie z surowymi wytycznymi i spełnia wszelkie niezbędne normy dotyczące jakości i bezpieczeństwa. Powstały z pierwotnych polimerów sznurek wyróżnia się solidnym splotem i doskonałą wytrzymałością. Współpracuje z maszynami rolniczymi, ale nadaje się także do drobnych prac manualnych. Syntetyczny, łatwy w podawaniu sznurek może z powodzeniem zastąpić tradycyjne sznurki jutowe.

Sprawdź również nasze inne produkty do pakowania:

- siatka

- folia
jd24.pl Reviews with ekomi-pl.com
Loading...